*****- فریبا ### - December 22, 2008 12:16 AM

 


بعد از درمان - گزارش پایانی

2013OSY
فریبا - یزد/157-51مجرد/دانشجو-مجرد/ام اس و بیماریهای دیگر.

سلام.

سیما جان قبلا عکس مرا گرفته اند..

گزارش زیررا در سایت بزنید..

ولی چون از بیماری من فقط خودم و خانواده ام اطلاع داشته و دارند اگر ممکنه گزارشات رو با نام فریبا در سایت بزنید.
یا هر اسمی جز *****یا *****..

.

طبق گفته ی خودتون در رهمنود به « اعضای باشگاه سبز تندرستی خرسند» فرموده اید من روزی یک وعده از غذاهای واحدیگ استفاده می کنم. البته مخلوطی از چندتا و کم. و خوشبختانه بعد از مصرف آنها نیز هیچ مشکلی برایم پیش نیامد!.

.
متشکرم

تلویزیون ایرانیان سوئد

در ضمن چند وقت پیش از رادیو و تلویزیون ایرانیان سوئد به من تلفن کردند و گویا در مورد روش غذادرمانی پرفسورخرسند درانجا مکرر صحبت میشود و درجریان ان بحث ها که گفته همه بیماریها در این روش شانس درمان را دارند به بیماری « ام اس » که من داشته ام هم بحث کشیده شده و میخواستند که صحت درمانم را مستقیما از خود من هم بپرسند که برایشان همانطور هم که درپرسشنامه برای شما نوشتم گفتم و اضافه کردم حالا هم دیگه احساس نمیکنم که اصلا مریض باشم و همه علائم بیماریم از بین رفته و کاملا احساس سلامت و نرمال را دارم و راحت راه میروم که قبلا نمیتوانستم، آنوقت آنها از من اجازه خواستند که تلفن مرا به یک خانواده ئی در سوئد بدهند که پدر ان خانواده که 43ساله است و قبلا بسکتبالیست بوده و حالا چون بیماری « ام اس » دارد روی صندلی نشسته و سخت ناراحت است، و همه راهها را برای درمان رفته و خوب نشده حالا ثبت نام کرده که داوطلبانه او را بکشند و اعضای سالم بدنش را اهدا کند به نیازمندان ..

بعدا خانم ان خانواده از سوئد به من تلفن کردند و توضیحات مرا شنیدند و سپس دوست صمیمی و هم بسکتبالی ان مریض هم تلفن کرد و خلاصه خود مریض هم تلفن کردند و چندین روز من مکرر به انها از بیماریم و از درمانم به انها توضیح میدادم و امیدوارم تجربه من در روش کنترل غذائی پرفسورخرسند همانطور که برای من عملا مفید بوده برای انها هم مفید قرار گرفته باشد و از اجرای خودکشی داوطلبانه منصرف شده باشد. با تقدیم احترام - فریبا از اردکان یزد
---------------------------------------------------------------------
.
گزارش مریض از درمان خود
فریباOctober 27, 2008 08:34 PM
 


بعد از درمان - گزارش پایانی

2013OSY
فریبا - یزد/157-51مجرد/دانشجو-مجرد/ام اس و بیماریهای دیگر.

mashty.mashalla2005@gmail.com 


بعد از درمان - گزارش پایانی

2013OSY
فریبا - یزد/157-51مجرد/دانشجو-مجرد/ام اس و بیماریهای دیگر.

.

سلام / روز چهلم 6/8/87
کد ادرار 0/ وزن 47/ فشار 11
.

وضعیت:به لطف شما و پروردگاربزرگ، دراین مدت اخیر مشکل خاصی نداشتم.((بررسی وضع من درزمان تشکیل پرونده « غذادرمانی» تا حالا
که درپرسشنامه نوشتم علت مراجعه من:بیماری ام اس - عدم حفظ تعادل- قبلا مشکل در دفع ادرار و مدفوع داشتم.
(با غذادرمانی الحمدالله به تازگی بهتر شدم)
درپرسشنامه نوشته بودم-سرگیجه- در هنگام مطالعه دچار خستگی و خواب آلودگی می شدم- در نیمه ی چپ بدن احساس کرختی داشتم که کم کم از پاها به سمت بالا به بهبودی رفت- دوسال پیش در نیمه ی چپ بدن انقباض ناگهانی تمام ماهیچه ها داشتم
(اما حالا خیلی کاهش یافته وروزی یک تا دوبار هر بار به مدت 30ثانیه الی یک دقیقه).
درپرسشنامه نوشتم که به همراه اندکی درد- از 6سال پیش کم کم این کرختی در نیمه ی چپ بدن به وجود می آمد و بهبود می یافت-در تاریخ 9/6/87 به مدت 6 روز در بیمارستان بستری شده و دو ام آر آی(با کنتراست و بدن کنتراست)- نوار چشم- 3آزمایش خون به عمل آمد. روزانه دو سرم مدرول به همراه رانیتیدین وریدی تزریق میشد. پس از تزریق 9 سرم مدرول با بروز علائمی از بهبودی مرخص شده و داروهای نام برده برای 12 روز تجویز شد و هنوز در حال مصرف میباشم-سردرد-سرگیچه-بدی پوست - این داروها هم کمکی نکردند،ونیزنوشته بودم که -در حال حاضر مصرف دارو داريد؟ بله - پردنیزولون فورت آی اچ- تا یک هفته آینده تمام می شود(مصرف به طور نزولی)- ویتامین ب1 روزی یکی- رانیتیدین و امپرازول روزی دوتا.
ولی حالا که بکمک شما « غذادرمانی» میکنم اصلا دارو نخورده ام وخداراشکر بدون دارومیگذرونم واز از توالت فرنگی هم استفاده می کنم به خصوص مشکل دفع ادرار و مدفوعم دیگرندارم و تقریبا به طور کامل برطرف شده. کرختی بدنم خیلی خیلی بهتر شده به طوری که تقریبا فقط اندکی در انگشتان باقی مانده. سردرد هام تقریبا تمام شده گاهی خیلی کم سردرد میشم که قبلا دائماسردردداشتم.
مسلما از هیچ دارویی هم دیگه استفاده نکردم.
از همه مهمتراز نظر روحی هم خیلی بهترم.
بازهم ازحضرتعالی و همکارانتان صمیمانه سپاسگزاری میکنم
فریبا

(این شفایافته عزیز، مدتها تماسش با ما قطع شده بود که اخیرا خبر تماس تلویزیونی بالا را برایمان فرستاد - از ایشان سپاسگزاریم)

HomePageصفحه اصلی