2373FZK-MaryamH ### - December 26, 2006 03:47 PM

female_blank.gif


مادری با بیماریهای
دیابت -کم خونی - لکه های پوستی - کم وزنی -بیماری قتد -خشکی دهان - هاله روی چشم - استرس
با دریافت 14 نسخه و توصیه انترنتی ما، در زمانهای مختلف، اعلان نمودند همه بیماریهایم برطرف شدند

2373FZK-MaryamH از پرسشنامه و درخواست اولیه برای درمان به روش ما:
مادرم از
دیابت رنج میکشد / ناراحتي هاي ديگر: کم خونی (آزمایش خون را می فرستم ).لکه های سفید روی پوست/ فشار خون ؟ هميشه عادي -
مشکل من مربوط به دیابت مادرم است . حدود 7-8 ماه پیش بعد از زدن دو عدد آمپول دگزامتازون آثار دیابت در ایشان مشخص شد و بعد کم شد که البته اهمیتی ندادند و به ما هم چیزی نگفتند .اما الان ای دیابت واقعا جدی شده . در طول این مدت مادرم حدود 8-9 کیلو وزن کم کردند . و آثار قند بیشتر شد (عطش، خشکی دهان....)19 اسفند ایشون ازمایش دادند قند 340 بود. دکتر یک قرص قند و یک کمک قند دادند . با این قرص الان قندشون صبح ها حدود 140-150 است . (قند را در خانه خودم با دستگاه Easy Glucoاندازه می گیرم .لازم به ذکر است مادربزرگم هم دیابت داشتند و بعد از تحمل رنج زیاد در دیالیز فوت کردند . به همین دلیل مادرم و من از دیابت وحشت زیادی داریم.الان حدود 5-6 ماهه که یکی از چشم های مادرم دچار مشکل شده .البته من مطمئن نیستم این مربوط به دیابت باشه : این چشم چپ حدود یک سال و نیم است که بعد از کشیدن دندان بالای سمت چپ مادرم گاهی درد دارد .وقتی مادرم ناراحت می شوند سمت چپ صورت ناگهان ورم می کند . مشکل چشم مادرم اینه که الان وقتی پلک می زنه یک هاله میاد رو چشمش و دوباره میره . این هاله گاهی بیشتره و گاهی کمتر می شه .ایشان دارای کم خونی هم هستند . ازمایش ها را پیوست ایمیل می کنم. ( دو آزمایش 86.4.12; و دیگری در 1387.12.19 )قابل ذکر است همه این مشکلات مادرم بعد از یک دوره استرس زیاد ایجاد شده و مادرم در این مدت مقداری داروی آرامبخش مثل Doneurin , nortriptilin و ..... به مدت کوتاه (یک هفته) مصرف کرده . الان هم نورتریپتیلین رو مصرف می کنه.من میدونم که ایشون استعداد دیابت دارند ، اما موارد زیادی مانند چاقی ، کم تحرکی، زایمان های زیاد ، استرس همیشگی مزید بر علت شده.خواهش می کنم به من کمک کنید این بیماری مهلک را از بین ببرم . آیا واقعا امکانش هست این بیماری واقعا از بدنش حذف بشه ؟در طول دوره درمان من (دخترشون) با شما در ارتباط خواهم بود . چون ایشون اشنایی چندانی با اینترنت ندارند.
مریم
--------------------------------------------------
این بیمار قدرت تحرک نداشته و بدون کمک اطرافیان کاری نمیتوانسته بکند
-----------------------------------------
همین بیمار ناتوان و علیل، در گزارش روز بیست هفتم « کنترل غذائی » نا باورانه نوشت که « حالم بسیار خوب است و خیلی سبک و ورزیده شده ام و همه کارهایم را انجام میدهم و آماده اجرا و ادامه نسخه های شفا بخش شما هستم »
این خانم محترم طبق پرسشنامه ارسالی، از این بیماریها رنج میبردند
دیابت -کم خونی - لکه های پوستی - کم وزنی -بیماری قتد -خشکی دهان - هاله روی چشم - استرس - ناتوانی و بی حرکتی
-------------------------
از گزارشات پایانی مریض

الحمدالله حالم کاملا خوب است و احساس خوبی دارم دیگر بیماری دیابت یا بیماری قند اذیتم نمیکند و خوب شده ام همه اطرافیانم میگویند رنگ و رویم باز شده و خودم هم احساس میکنم که لک و مک های پوسنیم همه محو شده اند دردهای مختلفم همه محو شده اند زرنگ و فعال ده ام اول ازخدا و دوم از شما جناب پرفسورهرسند عزیز ممنونم
من از این به بعد هم دستورات کنترل غذائی شمارا بکارخواهم برد
ازدخترعزیزم که شمارا به من معرفی کردهم سپاسگزارم
شمارا درپناه خدا میسپارم
فریده زیدآبادی

HomePageصفحه اصلی