- February 20, 2006 07:09 PM

باعرض سلام خدمت شما.
گزارش وضع در روز 34 کنترل غذائی به روش شما .
مشکلات من قبل از غذا درمانی عبارت بودند از:
شقاق،بواسیر،روده تحریک پذیر ،یبوست،استرس،وسواس،تعریق بیش از حد بدن و کف دست و پا.
در مورد بیماری شقاق و بواسیر و یبوست، با شروع غذادرمانی رفته رفته مشکل ابتدا یبوست برطرف شد و بعدفشار روی مقعد کاهش یافت ودرد و خونریزی که قبلا وجود داشت در عرض فقط چندروز اول کاهش یافت وبواسیر روز به روز کوچکتر شد طوری که در حال حاضر خوشبختانه زائده ای احساس نمیشود که قبلا بود.

درمورد روده تحریک پذیر که همراه با دلدرد و یبوست در من وجود داشت پس از چند روز غذا درمانی این مشکل نیز خوشبختانه برطرف شد.

لازم به ذکر است در مورد بیماریهایی که ذکر شد(همانطور که شما هم درست پیش بینی فرموده بودید) چند روز اول به دلیل خروج سم از بدن علائم آنها شدت یافت اما با اعتقاد و اراده به کار شما، پس از چند روز بیماریها رو به بهبودی رفت و درد کاهش یافت.

جالب این است که استرس ،وسواس و تعریق کف دست و پا که شدیدا قبل از شروع غذادرمانی اذیتم میکرد خیلی کمتر شد وبراحتی کنترل شد.

در کل با حدود سی وچهار روز تمیز خواری مطلق به روش و راهنمائی شما، به لطف خدا و استفاده از توصیه های شما، جناب دکتر خرسند بیماریهایم بهبود یافت.
با توجه به اینکه درمان من کامل شده و دیگر مشکل خاصی ندارم لطفا بفرمائید از این به بعد پگونه باید از خودم مواظبت کنم که مشکلاتم برنگردند یا به بیماری جدیدی مبتلانشوم؟.
درپایان از زحمات جناب پروفسور خرسند کمال تشکر رادارم. سعید اشرافی

HomePageصفحه اصلی