باز هم از جناب دکتر علی مبهوتی - February 26, 2010 03:45 PM

ew

2010-02-21 15:45:44

باز هم گزارشی از جناب دکتر علی مبهوتی
mabhoutiali@yahoo.de
(سوابق قبلی . . .)
اخیرا محقق ارجمند جناب دکتر علی مبهوتی که بیماریهای صعب العلاج و خطرناکشان را با روش پرفسورخرسند درمان کرده است با من و مطب انترنتی غذادرمانی ما مکاتبه فرمودند که گویا جواب گزارششان را ندیده بودند و خودم من هم فرصتی یافتم که انرا بخوانم.
حالا که متوجه گزارش شدم حیفم امد این مکاتبه تاریخی این دو دانشمند را برای اطلاع شما خوانندگان ارجمند نگذارم، زیرا از درمان ایشان ماهها گذشته است وایشان با کنترل غذائی و تمیز خواری به راهنمائی پرفسورخرسند، همچنان مانع بازگشت بیماری در تن خود هستند.
تذکر: به خوانندگان ارجمند تذکر بدهم که این نوع تغذیه جناب دکتر علی مبهوتی که در دنباله خواهید خواند، و فعلا به تصویب پرفسورخرسند رسیده است، ایشان بعداز گذراندن نسخه های محتلف غذادرمانی پرفسورخرسند به این مرحله رسیده است و نوع تغذیه فعلی ایشان برای درمان بیماریها، لزوما قابل تقلید نیست، بلکه همواره مریض در بدو شروع باید تا حداقل 5 نسخه مختلف، زیر نظر پرفسورخرسند باشد تا بطورکامل « سیستم خود درمانی بدن » او متحول و بیدار و فعال گردد.
با توجه به این مقدمه حالا اصل گزارش و پاسخ را ملاحظه فرمائید.
سیما منشی مطب.
---------------------------
2556MMU = 1581
گزارش دکتر مبهوتی
mabhoutiali@yahoo.de

اطلاعات باليني كد ادرار: صفر/ دما:4/36 /وزن:70 كيلوگرم/ فشار خون:140/80
با سلام مجدد خدمت استاد ارجمند جناب پروفسور خرسند به دستور شما گزارش كامل روز پنجشنبه را حضورتان ارسال مي كنم
ساعت 45/6 از خواب بيدار مي شوم و بعد از گرفتن فشار خون و دماي بدن و كنترل كد ادرار و وزن كردن دوش مي گيرم، صبحانه من


دنباله مقاله

شامل يك عدد گريت فروت /يك ليوان شير + يك قاشق عسل /نان لواش /گردو /انگور مي باشد.
سپس ساعت 8 به مطب مي روم ولي قسمتي از راه را پياده طي مسير مي كنم(يك كيلومتر) در حين كار در مطب ميوه مانند سيب / نارنگي /پرتقال و گردو با خرما مي خورم.
و آب معدني نيز 2 يا 3 ليوان مي خورم.
ساعت 13 نهار من شامل سالاد فصل (خيار / گوجه/ كاهو /هويج)+نمك و آب ليمو و روغن زيتون بهمراه نان و سبزي خوردن مي باشد و يك ليوان شير با عسل
و بعد از يك ساعت استراحت ميوه سيب / خرمالو / پرتقال/ نارنگي / و
دوباره رفتن به مطب ساعت 30/15 و اكثر كارهاي ديگر خودم را پياده انجام مي دهم.
ساعت 30/19 از مطب قسمتي از راه را پياده طي مي كنم و شام من شامل دقيقا مثل نهار مي باشد.
بعد از كمي ديدن تلويزيون و مطالعه كتاب ساعت 24 به رختخواب مي روم.
چنانكه ملاحظه مي فرماييد با كمك شما استاد گرامي و ياري خداوند ديگر به هيچ دارويي احتياجي ندارم که قبلا روزانه تا 27 عدد قرصهای شمیائی مختلف میخوردم اما حالا خود ارگانهای من نیازمندیهای بدنم را به راحتی تامین میکنند.
با تشكر مبهوتي
----------------------------------------------
سلام
آفرین که بسیار سالم و لذتبخش زندگی میکنید.
چقدر لذت دارد در این وسن و ان شغل پیاده روی میکنید و برعکس جوانان رشید تهرانی که ساعتها در انتظارتاکسی میایستند ولی از میدان تیر تا نبش خیابان آبان را پیاده نمیتوانند بروند(حدود فقط 500متر).

باز آفرین که هوس تفاله خواری و جسد خواری در بدنت سرکوفت شده و ندارید که برای همه نسل بشر یک انحراف بزرگ حدود دوهزارساله است و البته هرچه بیشتر زمان میگذرد با اختراع آشپزخانه های مدرن!! و آتش زنی غذاها، و محصولات شمیائی کود شیمیائی علمی!! بشر در انواع بیماریهای مدرن هم غرق میشود.

زمانی بیماری قلبی و عروق و سرطان وغیره ... مخصوص افراد کهنسال بود، اما با پس رفت بشر از تغذیه سالم، و غرق در اعتیاد نا خودگاه در تفاله خواری و جسد حیوانات خواری، این بیماریها و هزاران نوع جدید آن در نو جوانان و حتی کودکان کم سن و سال هم ظاهر شده است و حقیقتا (بشر قاتل خویش است) از زوایای مختلف به خود و سلامتی خود لطمه میزند و مکرر نمایان میگردد.

تغذیه را همچنان سالم ادامه دهید و فقط (+ نمک و آبلیمو و روغن زیتون) را در سالادها حذف کنید در عوض انواع بادامهای خام و کشمش افتابی را اضافه کنید، که نمکهای خشک که در کوره های بالای 500درجه حرارت، از ابش گرفته میشود، « سم » مضاعف خواهد بود و مانع پائین آمدن فشار خون در این کنترل غذائی میشود.

اگر به مزه غذایت زیاد اهمیت میدهی و به نمک خودرا نیازمند میدانی پس لااقل از نمک دریائی سالم استفاده کنید.

آبلیمو اسید است و انرا به تنهائی و با فاصله غذاهای خورده شده میل کنید بهتراست تا بر سالاد، تا ترکیب شیمیائی ننماید و خواص همه را بهم نزند و تضعیف نکند.

روغن زیتون که کارخانجات با روش خودشان تصقیه میکنند برایتان مفید نیست، و میتوانید از خود دانه های زیتون استفاده کنید.
همیشه این محدوده اصلی تمیز خواری را درنظر بگیرید و زیاد از ان دور نشوید
« N2نسخه غذادرمانی مطلق »(اینجاراکلیک کنید)
موفق باشید خرسند

اینجا را کلیک کنید « بازهم در همین رابطه » و سوابق گذشته

<<----- >>

khorsand@khorsand.org


HomePageصفحه اصلی