گزارش به مردم : از: مصطفی روئینیان - March 17, 2009 08:50 PM


 

, مصطفی روئینیان 26 ساله
مهندس شیمی - گچساران-ایران
m_roeen@yahoo.comمصطفی روئینان|January 1, 2008 01:58 PM
m_roeen@yahoo.com


http://www.khorsand.org/cgi-bin/main/mt-comments.cgi?entry_id=650


بنی آدم اعضای یکدیگرند
که در آفرینش زیک گوهرند
چو عضوی بدرد آورد
روزگار دگر عضوها را نماند قرار

با سلام و تقدیر و تشکر از جناب آقای پرفسور خرسند و سیما مدیر خدمات درمانی ایشان.
به اطلاع عموم میرسانم این حقیر مصطفی روئینیان دانشجوی سال آخر مهندسی شیمی دانشگاه آزاد گچساران چون بعضی اوقات برای کسب اطلاعات و تحقیق به اینترنت مراجعه میکنم یک روز به طور تصادفی که برای تحقیق در رابطه با کمبود پلاکت خون در سایت گوگل جستجو میکردم به سایت ایشان برخورد نمودم که پس از دیدن سایت و بیماران شفایافته و مطالعه روش درمان ایشان تصمیم گرفتم جمعی از بستگان بیمار و درمانده خود را برای درمان به ایشان معرفی کنم(که با توجه به پیشرفت درمان معرفی شدگان درهمین مدت کوتاه، درآینده بیشتر هم خواهد شد ).
هم اکنون که 4 نفر از بستگان که تحت پوشش درمان نامبرده قرار دارند و باوجود مدت خیلی کوتاه ، تاکنون درمان ایشان مثمر ثمر بوده و بهمین دلیل آشنایان وفامیل بیشتری برای درمان با روش ایشان متمایل شده اند و امیدوارم به یاری خداوند متعال نتیجه درمان قطعی آنان راببینیم.
روش غذادرمانی ایشان معجزه نیست ولی از عجائب پزشکی است که توانسته تاکنون بیماران زیادی را که بیماریهای لاعلاج یا صعب الاعلاج مبتلا بوده اند را درمان کند.
حسن درمان ایشان اینست که از داروهای شیمیایی استفاده نمی نمایند وبا اینکه سالیان دراز بدورازوطن هستند ولی لطف ایشان نسبت به هموطنان ایرانی در رابطه با هزینه درمان حائز اهمیت است و جای قدردانی و تشکر دارد.
امیدوارم این روش بی خطر و کارساز، عالمگیرشده وایران وایرانی را بازهم سرافراترنمایند
با تشکر مصطفی روئینیان
====================================
ایشان بطور مستقیم بیش از 20 نفر از فامیل درجه یک خودرا با روش ما درمان کردند و بیش از 50 نفر غیر مستقیم (که نتیجه درمان را درشهرشان دیده بودند)باراهنمائی ایشان با سایت ما آشنا شدند و مریض ما گشتند.
در همین رابطه(کلیک کنید)

HomePageصفحه اصلی