/* a253sadat * - mar16, 2014 12:34 AM
« سیستم دنسروخ بدن »(کشف پرفسور خورسند ) در هر مرحله، به پاکسازی جائی از بدن میپردازد، که نمودار زیر، خلاصه عملکرد آنست
4 3 2 1 0 1 2 3 4 5
| آزاد با احتیاط |
| چنددانگ کم ضرر |
| تکدانگ |
| مرحله تطبیق |
| اوج تمیزی و سلامت |
|پاکسازی استخوانها |
|سلولهای عمقی |
|سلولهای سطحی |
|تصفیه خون |
| مریضی کثیفی |
| پاکسازی دل و روده |

همه جـور درمـان یکجا و باهـم

                  گزارش درمان بیماری های مختلف و مرموز ازجمله « اختلال غده تیروئید»، «بیماری تخمدان های پلی کیستیکال »، « عوارض بر جای مانده از جراحی بایمکس [ جراحی فک بالا و چانه ]»، «بی اشتهایی و یبوست و افسردگی ، ریزش مو ، خشکی مو وناخن ، خارش و... »                   کلیک به صفحه « شفایافتگان»
                  a253Ax.jpg                   Darad.jpg
      محل عکس:    سـادات               مدارک پژشکی:    دارد
-
Subject: گزارش به مردم
From: "sadat seraj" seraj.willtherapy@gmail.com>
Date: Tue, June 17, 2014 20:44
To: مطب انترنتی غذادرمانی - هلند Khorsand@khorsand.org>
Priority: Normal
Options:
View Full Header | View Printable Version | Download this as a file | View Message Details | View as plain text

با سلام خدمت پروفسور خرسند عزیز و سیمای دوست داشتنی مان
در تاریخ 2014/04/06 به دلیل نقص اکتسابی سیسم ایمنی (پرکاری سیستم خود ایمنی بدن وعدم توانایی این سیستم در شناسایی غدد وفعالیت های حیاتی بدن ) و نیز پس از سالها رنج داروخواری و جراحی برای بیماری های متعدد من جمله اختلال غده تیروئید [ کم کاری غده تیروئید] و باز به دلیل اختلال در سیستم خود ایمنی بدن و بیماری تخمدان های پلی کیستیکال

همچنین عوارض بر جای مانده از جراحی بایمکس [ جراحی فک بالا و چانه ] که البته جراحی نیز به ناچار و جهت درمان ناهنجاری فک و صورت به دستان هنرمند استاد عزیزمان پدر فک ایران دکتر ابوالحسن مسگرزاده صورت پذیرفت که از طریق همین وبلاگ دستان هنرمند ایشان را بوسه باران می کنم که نه تنها من بلکه بیماران متعددی را صورت زیبا بخشید اما در هرصورت به دلیل وجود درصدی غیر قابل توجه به عنوان مثال 3-2 درصد ناخالصی در رل وپلاک های تیتانیوم به کار رفته در فک و چانه دچار حساسیت واگزمای تروپیک شده و زیبایی پوست خود را درناحیه دست و پا شامل ارنج دو دست بر روی انگشت سبا به هاله ای اطراف زانو و مچ پا و به صورت سکه ای در نقاط پراکنده از پوست خصوص روی پاها از دست داده بودم. و بسیار رنج می کشیدم.

لازم است بگویم مدت دو سال قبل از شروع درمان باسایت پروفسورخورسند اشنا بوده ام اما به دلیل خصلت دیر اعتمادی وتبلیغات صد در صد نادرست طب مدرن شیمیائی، نمی توانستم بپذیرم که شیوه ابداعی پروفسورخورسند در درمان بیماری های متعدد حتی بیماری هایی با سابقه ژنتیکی مثل من، موثر واقع شود و آن هم درمان قطعی وحتمی الوقوع بیماری ها نه درمان ظاهری و قریب الوقوع طیف گسترده بیماری ها.

حالا با وقوع درمان قطعی اختلال تیروئید به روش پرفسور خورسند، بر آن شدیم تا گزارش کاملی را از وضع وحال فعلی برای هموطنان و همنوعان خود در سراسر کشور ارسال نماییم. باشد تا با ارسال این گزارشات مردم شفایافته به دستان پرفسور خورسند، بعداز این ما مردم طالب سلامتی، «غذا درمانی » بی خطر را جانشین ((دارو درمانی )) پرخطر نمائیم.

دوستان عزیز قبل از آغاز «غذا درمانی » به شیوه ابداعی پروفسور خورسـند، با مشکلات زیر مواجه بوده ام که به حول وقوه الهی و با نسخه های شفا بخش پروفسور خورسند و معجزه درمان توسط سیستم دنسروخ [ خود ایمنی بدن] خدارا شــکـر یا کاملا رفع شد و یا به صورت نسبت قریب الوقوع به درمان کامل شفا یافته است که در ذیل مقایسه وضع سابق و وضع فعلی خواهم نمود.

باشد تا شما نیز از معجزه درمان به شیوه ابداعی « پروفسور خرسند » بهره جسته وشادی وسلامت جسم و روان را اول به خود و سپس به خانواده تان اهدا نمایید و پیوسته خاضعانه خالق هستی را شکر نمائید که از طریق یکی از بهترین بندگان خود سهل انگاری شما در امر عمل به آیات تغذیه را چشم پوشی نموده واز سرچشمه و خزانه علم و غیبش با باز پس دادن سلامتی به شما ، جناب عالی را مغروق لطف و رحمت خود ساخت.

در شروع درمان علت مراجعه درمان « پرکاری سیستم ایمنی » وبیماری هایی که سرمنشاء آن « نقص اکتسابی سیستم ایمنی » است.
سابقه بیماری ها قبل از غذا درمانی :
کم کاری غده تیروئید [ که خوشبختانه با نسخه های شفا بخش پروفسور خورسند به درمان قطعی دست یافتم ] بدین ترتیب که قبل از کنترل غذایی ابتدا غده حیاتی تیروئید به دلیل حساسیت عاطفی شدید و دوری چند ماهه از عزیزان دچار پرکاری شد و در طول مدتی که از عزیزانم دور بوده ام حدود سه ماه فصل تابستان کاملا بی اشتها شده و ده کیلو از وزن بدن کاهش یافت.

کاهش وزن توام با بی اشتهایی و یبوست و افسردگی ، ریزش مو ، خشکی مو وناخن ، خارش و... همگی حاکی از اختلال غده تیروئید بود که با کمال تأسف وقتی برای درمان ، به گروهی از پزشکان متعدد مراجعه می نمودم، از جمله، شامل روانپزشک ، متخصص جراحی عمومی ، متخصص تغذیه ، متخصص غدد و متابولیسم همگی انها نه تنها مرهمی بر درد من نمی نهادند بلکه انگ و برچسب های متفاوتی از سوی این جماعت برما زده شد. و من به دلیل اینکه حیثیت کاری آنان را زیر سوال نبرده باشم به ناچار از اعلان نام آنها و تشخیص های داده شده امتناع می نمایم.

از مهرماه سال هشتاد ویک با بازگشت عزیزانم به سمت میهن دوباره نیروی مضاعفی درمن جوانه زد که باعث شد پاره ای از عوارض به جای مانده از پرکاری تیروئید برطرف شود و با ابراز تاسف بسیار باید بگویم به دلیل سهل انگاری اطباء مدرن((داروئی و شیمیائی)) در تشخیص و درمان به موقع غده تیروئید به نوعی خود درمانی ناقص دست یازید که نه تنها باعث بهبود وضعیت ترشح هورمون تی اس اچ نشده بود بلکه غده را با مشکل کم کاری مواجه نمود .

وتنها اتفاق شاید مثبتی که دربرداشت از دست دادن علائم بیماری بود. 4 سال از این وقایع سپری شد و من هنوز علائم اصلی از قبیل ریزش مو و ازدست دادن حالت فرموها [ موها وز شده بود] رنگ موها به دلیل کمبود تیروکسین از مشکی به خاکستری گرایید و به طور کل زیبایی صورت راازدست داده بودم.

تا اینکه سردچار قاعدگی های نامنظم شده و درنهایت با 4 ماه تاخیر در قاعدگی به دکتر محمد رحیم اکبر فوق تخصص بیماری های زنان و نازایی از امریکا مراجعه نمودم درحالی که ازمایشات تخصصی هورمون های تیروئید و زنان را همراه داشتم. (آزمایشات شامل T3, T4 , TSH,LH, FSH ,Prolactin) و تشخیص اولیه ایشان ابتلا به تخمدان پلی کیستیکال به دلیل نقص در کارکرد تیروئید بود که با انجام سونوگرافی و تکرار ازمایشات تخصصی علی الخصوص ازمایشات تخصصی هورمون تیروئید موضوع ابتلا به بیماری تخمدان پلی کیستیکال تأیید شد.

و اینبار با ریزش موی شدید مواجه بودم. و با وجود دلسوزی های پزشک با وجدان مان در خصوص اینکه برای رفع PCOS از داروهای هورمونی استفاده ننمایم اما علی القاعده به دلیل علاقه مندی و وابستگی شدید به زیبایی موهایم دلسوزی های پزشک معتمد را نشنیده پنداشتم و تحت نظر سایر متخصصین زنان وبیماری های امیزشی فقط در رفع ریزش مو تن به دارو خواری شدید دادم و از داروهایی مثل یاسمین ، اسپیرونولاکتون ، متفورین ، ال دی و اچ دی به صورت منفرد یا ترکیبی استفاده می نمودم که فقط اندکی وضع ظاهر را بهتر می نمود

و از نظر وضعیت درونی هر روز بدتر از قبل می بودم ، هر روز پژمرده تر می شدم و در اعماق وجودم احساس یأس ، نومیدی و شکست در روابط را به دلیل وضعیت بد جسمانی تجربه می نمودم. اما به حول و قوه الهی پس از پذیرش در بیمارستان مجازی پرفسور غلامحسین خرسند در هفته اول پروفسور خرسند، دارو خواری را بر عهده خودم نهاد تا درصورت لزوم از داروهایی که گمان می بردم عدم مصرف انها باعث تشدید علائم بیماری در من خواهد شد استفاده نمایم و مابقی را دور بریزم از روز سوم با ارسال گزارش دوم پروفسور خورسند فرمودند چون بدنت در روش ما تاحدی تمیز شده است نیازی به دارو ندارید و میتوانید یا مصرف نکنید یا کم کم انهارا کم کنید و قطع کنید تا « سیستم دنسروخ » خود بداند چی کم دارید تامین کند،

و به سیستم دنسروخ بدن اجازه دهم تا این سیستم به فرمان خالق هستی همه سلول های معلول و بیمار مرا که ارمغان جراحی های متعدد و چندین سال دارو خواری بود ترمیم نماید اما باز به دلیل سابقه خرابی که از غده حیاتی بدنم سراغ داشتم نمیتوانستم تا موعد ویزیت پزشک معتمد فوق تخصص غدد و متابولیسم و کسب توافق منطقی بین ایشان و پروفسور و نیز انجام ازمایشات تخصصی هورمون تیروئید کاملا خودسرانه مصرف داروی لوو تیروکسین راقطع نمایم
( دنباله در روبرو)
- (دنباله از روبرو)
هرچند پروفسور عزیزمان این اطمینان رابه من داده بود که اگر کنترل غذایی به شیوه ابداعی ایشان را دنبال نمایم نه تنها برای هفته های اخیر بلکه مادامی که افتاب عمرم غروب نکرده هرگز با اختلالات غده تیروئید و سایر طیف بیماری ها دست به گریبان نخواهم بود .

1 هفته قبل از فرا رسیدن موعد ویزیت ازمایش های تخصصی تیروئید شامل T3 ,T4 ,TSH , Anti-tpo را انجام داده وخود را اماده هر صحبتی از سوی پزشک فوق تخصص نمودم.
تعادل سه هورمون اول خوب بود تنها به دلیل مصرف داروی لوو تیروکسین 0.2 میزان تی اس اچ پایین تر از حد معمول بود. وقتی معاینات اولیه توسط پزشک همکار انجام پذیرفت
و به نزد پزشک اصلی رفتم برای ایشان روش ابداعی پروفسور خرسند را تشریح نمودم و ایشان در کمال ناباوری بنده با عاطفه ای سرشار
که از ویژگی های یک پزشک عالی رتبه و با وجدان است به من فرمودند به شما و پروفسور خرسند تبریک می گوئیم

چه بسا ما نیز علاقه ای نخواهیم داشت تا مادام العمر بیماران را بر دوز معینی از داروی لوو تیروکسین قرار دهیم ولذا با رویی گشاده قطع مصرف دارو را جایز دانسته و فقط از بنده خواهش نموده اند تا در تاریخ 24 تیرماه سال 1393 خورشیدی برای انجام معاینات جدید از غده تیروئید با ازمایشاتی نو به ایشان مراجعه نمایم تا مرا به قطع مصرف عمری داروی لووتیروکسین بشارت دهند.

لازم است بگویم پادتن ضد تیروئید نیز به طور شگفت اوری Negative شده بود درحالی که پادتن مذکور یا همان (Anti - tpo ) در ازمایشات سالهای پیش Positive بوده مثلا عددی 200 به بالا، قبل از دوره « غذا درمانی » و اکنون خوشبختانه 11 بعد از« کنترل غذایی » به شیوه پروفسور خرسند رسیده است .

ناراحتی های پوستی شامل پوست چرب ، جوش صورت و بعضا جوش در ناحیه کتف و پشت که بحمدلله پس
از 3 هفته با کنترل غذایی به شیوه پروفسور خورسند جوش های ناحیه کتف و پشت به طور کامل از بین رفت ،
از چربی پوست صورت مقادیر زیادی کاسته شد ولذا خوشبختانه کمتر جوش می زنم.

لک های پراکنده و بزرگ شیر قهوه با گذر از هفته اول غذا درمانی به طور چشم گیری از حجم ور نگ آنها کاسته شد.

و سر به آستان خالق هستی می سایم واو و واسطه برکاتش راسپاس می گویم که باگذشت فقط یک ماه از « غذا درمانی » به شیوه ابتکاری پرفسور خورسند، کاملا از الرژی و اگزمای تروپیک رهایی یافته وازاین بابت بسیار خوشحال هستم.

قبل از« غذا درمانی » خارش در تمام نقاط بدن به قول معروف خارش از سر تا نوک انگشت پا مبتلا بوده ام که با اجرای توصیه های غذایی پروفسور خورسند به طور کامل از خارش شفا یافتم. با گذشت چند هفته از کنترل غذایی به شیوه شما، پوست صورت نرم و موها از خشکی خارج شده و حالت وز موها از بین رفت و حالت تاب دار خود را به دست اورد و زیبا شدند.

سایر ناراحتی ها شامل تخمدان پلی کیستیکال از روز دوم « کنترل غذایی » به شیوه شما جناب پرفسور خورسند، خدا را صد هزار مرتبه شکر به ظاهر علائم بیماری را ازدست داده و شاهد وقوع دگابس[ دوره گذر از بحران سم زدائی ] در ناحیه تخمدان بودم و تاثیرگذاری سریع روش ابداعی پروفسور خورسند باعث شگفتی و خشنودی ما شده بود.

پیش از درمان به روش پروفسور خورسند، احساس درد شدید در ناحیه گردن و نیز احساس درد عذاب دهنده ای
در کانال کارپال دست داشتم که بعضا درد تا کتف بالا می آمد ونیز تا لنف ها که از آثار ناراحتی تیروئید بود
و با گذشت فقط 2 هفته از غذا درمانی و کنترل غذایی به شیوه جنابعالی و درمان قطعی اختلال تیروئید خوشبختانه
به طور کامل رفع شد و من نیز ازاین موضوع بسیار خوشنودم.

قبل از شروع غذادرمانی درد در ناحیه سر وچشم هر چند روز یکبار به طور عذاب آوری داشتم که در پرسشنامه اولیه اینجانب توصیف درده ایم امده است اما از شروع « غذا درمانی» به شیوه شما، تا کنون قریب به دو ماه است که خوشبختانه اصلا مبتلا به سردرد نشده ام.

قبل از دوره « غذا درمانی » چنانچه مداومتا از غذاهایی با طبع سرد و خنک استفاده می نمودم دچار بی حالی ، بی حسی ، درد و خشکی در مفاصل می شدم و چنانچه چند روزی از غذای گرم استفاده می نمودم خارش شدید در تمام نواحی بدن داشتم خصوص شکم ،
دست ها از مچ تا آرنج ، پاها ، کشاله ران ها و غیره .... اما به حول وقوه الهی
و با استفاده از نسخه های شفا بخش پروفسور خرسند، خارش در همان هفته های اول به طور کامل بهبود یافت.

پیش از شروع درمان سابقه سرگیجه داشته ام اما از روز سوم کنترل غذایی به شیوه پروفسور خورسند،
سرگیجه به طور کامل رفع شد. پوست بدن از وضع بد به وضع عالی رسید پوست صورت چرب و دارای جوش بود اما اکنون پوست صورت شفاف،
دارای چربی متعادل و بدون جوش است که این موضوع ما را بسیار خشنود ساخت و از پروفسور خورسند، بابت این موضوع سپاسگزار هستم.

جوش های سر سیاه نوک بینی و چانه تا حد بسیار زیادی رفع شده است.

اکنون خشکی پوست و خارش وبعضا سوزش پوست به طور کامل رفع شده است.

قبلا به دلیل داشتن ناراحتی P CO S ریزش مو مدل طاسی داشته ام اما اکنون بحمدلله ریزش موها قطع شده و موها ضخامت و حجم و حالت خوب خود را بدست اورده است و رنگ موها نیز از خاکستری، به دلیل کم کاری تیروئید ، به مشکی براق تبدیل شده است.

درحال حاضر مصرف هیچ نوع داروی شیمیایی و حتی گیاهی نخواهم داشت.

با انجام روش پروفسور خورسند، عفونت واژینال به طور کامل رفع شده است.

و نیز در آنالیز ادرار از آن توده های مواج کدر که نشان از عفونت دستگاه ادراری داشت خبری نیست.

امید است به زودی زود درکنار خانواده از مصرف غذاهای لذیذ ایرانی بدون نگرانی لذت ببریم.

انشاءالله

پروفسور خرسند خوبم ، امید است در فرصتی مناسب دین خود را نسبت به شما ادا نمایم.
با تشکر - سادات
my Code : a253sadat
E-mail : seraj.willtherapy@gmail.com
17-06-2014
-
- گزارش مریض 17-07-2014

با سلام
در تاریخ 27/ 04/ 1393 در یکصد ویکمین روز از کنترل غذایی به شیوه شما
اطلاعات بالینی به شرح ذیل گزارشی مکتوب از وضع و حالم ارسال می نمایم.
قد : 161 و وزن شروع 51 کیلوگرم و وزن فعلی : 46 کیلوگرم و کد ادرار 1
[رنگ زرد کم رنگ والبته متمایل به نارنجی ] تعداد بیرون روی : 2بار
فشار خون را امروز کنترل ننموده ام ولی با علم به کنترل های بیش ازاین باید 6/10 باشد
قبل از ظهر ترکیبی از این میوه جات لذید ر ابرای صبحانه استفاده نموده ام :
بین 3-4 عدد آلو قرمز و ترش مزه + 2 عدد هلو + یک عدد آلوی زرد و شیرین +
چند عدد آلوچه براغانی و مصرف مایعات نیز نداشته ام و ورزشی نیز ننموده ام.
[به دلیل گرمای شدید فصل تابستان و اوج میزان گرما در تیر ماه و مرداد ماه تنها
ورزشهایی را که علاقه مند به انجام ان هستم شنا و دوچرخه سواری در ساعاتی از
غروب به بعد است.] وباز به دلیل گرمای شدید و حساسیت پوستم در برابر آفتاب تابستانی
[ فعالیت غدد سبوسه و پرشدن صورت از جوش های قرمز رنگ چرکی ] از بیرون رفتن در وقت تابش شدید آفتاب امتناع می نمایم مگر درصورت لزوم.
در وعده ناهار از یک عدد سیب زمینی پخته به همراه نمک دریا ، فلفل سیاه و درصورت تمایل مقادیری فلفل قرمز استفاده می نمایم .
نیم ساعت قبل از غذا و 5/2 بعد از غذا از مجموعا دو لیوان آب استفاده می نمایم. و بین ساعت 6-7 شب حداقل یک ساعت دوچرخه سواری خواهم نمود.
دراین دوره از درمان به شیوه جنابعالی بیشتر گرسنه می شدم اما درصورت مصرف نان و
پنیر حتما بعد ازان از میوه جات و سبزی جات ، در ترکیب با سالا د یا به تنهایی و یا آب هندوانه برای رفع اثر بلغم
از بدن استفاده نموده ام. حتی در بعضی روزها از پختنی به هیچ عنوان استفاده ننموده ام.
قبل از خواب و در وعده شام از میوه جات تناول نموده و مقداری آب استفاده می نمایم. اعتبار پرونده ام نیز کافی است.
تغییرات محسوسی که احساس می نمایم بدین شرح است : از زبری پوست صورت کاسته شده
درحالی که پیش ازاین پوست چند روز پس از حمام زبر وخشن میشد. و ظاهری نازیبا برایم
به ارمغان می آورد صورتی پیر وافسرده می داشتم تا حمام بعدی اما اکنون به لطف نسخه های
شفا بخش جنابعالی حتی درصورتی که نتوانم حمام کنم پوستی نرم و شفاف خواهم داشت وحتی درصورت
تیره شدن پوست با پاشیدن آب سرد بر بدن و پوست صورتم پوستی شفاف ، نرم و زیبا خواهم داشت.
پیش از این چنانچه دچارزخم و جراحت می شدم مدتها طول می کشید تا پوست ترمیم شود.
اما اکنون بدترین جراحات درعرض 8ساعت خواب شبانگاهی یا حداکثر در طول مدت زمان 2
روز ترمیم شده بدون اینکه هیچ اثاری از اسکار زخم پا برجا بماند. پیش ازاین درصورت استفاده
از چسب زخم تا مدتها پوست ناحیه مجروح پس از باز کردن چسب خارش داشت و به دلیل آلرژی پوست
آن ناحیه دچار دانه هایی شبیه تاول و خارش دار بود خارشی به شدت ازار دهنده اما اکنون به
برکت مطالعات علمی جنابعالی و استفاده از دستور العمل های شما اینگونه نیست.و هرچند
آن تاول های ریز پس از باز کردن چسب زخم قابل مشاهده ست اما تنها پس از چنددقیقه رفع شده دیگر بازنمی گردد.
خارش ها به طور کامل رفع شده ، لک های شیر قهوه تا حد بسیار زیادی بی رنگ شده است. و در طول مدت 100
روز دچار سردرد نشده ام و البته اگر شده باشم هم به دلیل قرار گرفتن درمعرض آفتاب و مواجهه بدن با
کم آبی بوده است ونه چیز دیگر. که ازاین بابت نیز از شما سپاسگزاریم.
تنبلی تخمدان به طور کامل برطرف شده ، بیماری تیروئید ، افتادگی مثانه ، کسری ویتامین دی 3
و عفونت واژینال به طور کامل رفع شده است که البته شرح ما وقع در گزارش مردمی ام آمده است.
ودر سونوگرافی ام نیز ردی از عفونت ناحیه واژینال که پیش ازاین تا نزدیکی لوله های فالوپ
رحمی بالا امده بود وجود نداشت. وازاین موضوع بسیار خرسندم. هم علائم وهم نفس بیماری رفع شده است.
ریزش موها دراین دوره به دلیل تماس با آب حاوی کلر بیشتر شده است اما تنها علت آن کلر بوده
و نه وقوع اشتباهی در درمان به شیوه جنابعالی. انشاالله با پایان دوره اموزشی در روز دوشنبه مورخ
30/04/1393 شمسی تا ماه مهر وابان به بدن و موهایم استراحت داده وقطعا با اتمام دوره اموزشی موهایم را کوتاه خواهم نمود.
غبغب که پیش ازاین به دلیل نازیبایی که درهارمونی صورت پدید می آورد از اعتماد به نفس من کاسته بود
اکنون به برکت روش شما کاملا رفع وچهره ام زیبا وجوان به نظر می رسد.بدون انکه پوست آن ناحیه شل شده باشد.
همزمان با دفع چربی ها در این ناحیه کلاژن سازی وسفت سازی پوست انجام شده است. واکنون زیرچانه ام صاف وزیباست.
پرفسور عزیزم لطفا نسخه شفا بخش خود را در خصوص درمان کلیه های دارای کیست و نیز دررفع ودفع کامل
سنگ کلیه برایم ارسال نمایید. جناب پروفسور متاسفانه پزشکان به من گوشزد نموده اند علت وجود کیست
در کلیه ها و نیز چند عدد سنگ وشن ریز در کلیه آب و هوای سرد و خشک و درتابستان ها گرم و خشک
اصفهان می باشد اکنون هم که آب شرب همه شهرها خصوصا اصفهان و تهران حاوی املاح و ذرات گچ می باشد.
ومن ازاین موضوع در برزخ هستم زیرا پدرم دچار ناراحتی کلیه های پلی کیستیک بوده و در دفع اوره
و کراتینین از ادرار با مشکل مواجه است. و من می ترسم به دلیل سابقه ژنتیک و هشدار پزشک با وجدان
مان دکتر میرزایی در اینده به ناراحتی های کلیوی مبتلا شوم و زیبایی وسلامت خود را ازدست بدهم.
اما درضمن بعد از خدا به شما امیدوار خواهم بود که با نسخه های شفا بخش خود کلیه هایم رابه
سلامتی کامل برسانید وحتی امید دارم نسخه های شفابخش در حذف کامل کیست از تخمدان راست و دو کیست موجود درکلیه موثر واقع شود.
پروفسور خوبم دکتر میرزایی به دلیل اشتیاق فراوان به کسب معلومات درباره روش جنابعالی ازمن خواسته اند
در تاریخ 23 مهرماه سال 1393 شمسی باانجام سونوگرافی و آزمایشات جدید به ایشان مراجعه نمایم و اکنون هرچند
اطمینان کافی به روش شما یافته ام اما باقی بودن سلامت واقعی تیروئید برای ما وشما اکنون جنبه حیثیتی یافته
است تا مبادا در سری بعدی ویزیت با فوق تخصص غدد ومتابولیسم کم کاری غده رجعت نموده باشد!!!. لطفا به نحوه ای
نسخه ام را تنظیم نمائید تا عملکرد عالی تیروئید و سیستم رحم و تخمدانها حفظ شود. باشد ما وشما دراشاعه این
روش دست در دست هم درنزد پزشکان طب مدرن سرفراز باشیم.پزشک به من اعلام نموده ما قدم به قدم پیگیر روش پروفسور
در درمان قطعی بیماری هایتان خواهیم بود لطفا با نسخه های معجزه اسای خود مرا یاری دهید تا دراین مسیر نفس گیر
به قله های پیروزی نائل آئیم و پزشکان با وجدان را با خود همراه نمائیم. ایشان در یک جمله به بنده گفتند
دخترم همه اینها نشان دهنده پیچیدگی سیستم افرینش بدن انسان است که هرکس با همت خود گوشه ای از آن رابلند کند
به احتمال قطع به یقین خواهد توانست در حیطه درمان معجزه نماید.
پرفسور عزیزم لطفا بفرمایید چنانچه بیماری رابخواهم تحت نظر شما بیاورم
که دچار سرطان معده بوده ، قسمتی از معده تحت نظر پزشکان شیمیایی برداشته شده ، شیمی درمانی
صورت پذیرفته و در ظرف چند ماه بیمار 17 کیلو وزن بدن را ازدست داده است و خانواده اش خطر
مرگ را دربیمارشاهد هستند وبه ظن قوی احتمال اینکه سرطان ایشان متاستاز شده و سایر نقاط بدن
از جمله کبد را درگیر کرده باشد هست آیا روش جنابعالی در درمان چنین بیماری پاسخگو خواهد بود انشاالله ؟
بیمار درحدود 40 تا 50 سال سن دارد.
با تشکر – امید است ما را از نسخه های شفا بخش خود بی نصیب نگذارید . ازاین ساعت به بعد
بی صبرانه منتظر دریافت نسخه بعدی غذا درمانی خود خواهم بود. لطفا پاسخ سوالاتم
رابه طور کامل ارسال نمائید. تا خانواده ای را از رنج بیماری وخطر مرگ عزیزش نجات دهیم.
پرفسور خوبم

صدها فرشته بوسه بر آن دست می زنند / --/ کز کار خلق یه گره بسته وا کند.

در لیالی پرفیض احیای شب های قدر ارزو می نمایم تا جنابعالی و خانواده اتان ،
سیمای عزیز وهمه دوستان صاحب همت دراشاعه این روش تا افتاب عمرتان رو به دنیاست
تندرست بوده و خداوند بهترینها رابرای شما و عزیزانتان دراین شب ها مقدر فرماید. ایمیل من :
Seraj.willtherapy@gmail.com

و نام مستعار من سادات.
با تقدیم احترام بیمار شما غزاله السادات سراج.
پرفسور عزیزم امید است گزارشات ارسالی رضایت جنابعالی را فراهم نموده باشد.
به امید دیدار.
با سلام
پروفسور محبوب ما جناب خورسند به حول وقوه الهی
و با اجرای ریز به ریز
دستور العمل های جنابعالی بر آن شدم تا شادی حاصل از بهبود بیماری هایم
را با شما ، سیمای عزیزمان ومردم شریک شده و گزارشاتی مستند ارسال نمایم.
با خرسندی بسیار سر بر آستان خالق هستی نهاده و با تمام سلول هایم خداوند
راسپاس می گویم که شاهکار آفرینشش را به رهبری شما برما روشن ساخت و بدین
منوال حجت خود رابر بیماران تمام کرد تا اکنون بفهیم چرا در قران فرموده است
« وَ اللهُ الطَّبيبُ »یعنی تمام درمان ها در نزد پروردگار است به طوری که وقتی
حضرت ابراهیم از خداوند سؤال کرد « دوا از کیست؟» ، خداوند متعال پاسخ داد
« دوا هم از ما است » ؛ آن حضرت سپس پرسید پس این افرادی که در جامعه به
عنوان طبیب مشغول طبابت هستند چه کسانی هستند؟ که حق تعالی فرمود « آنها
واسطه رساندن فیض من به بندگانم هستند » در قرآن هم می خوانیم « وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ یَشْفِینِی؛
و چون بیمار شوم او مرا شفا می‌بخشد . »آیه 80 سوره شعرا
از امام علی (ع)روایت است که می فرمایند :
« دواؤ ک فیک و ما تشعر ، و دواؤک منک و ما تبصر و تزعم إنٌک جرم صغیر ،
و فیک انطوی العالم الأکبر و أنت الکتاب المبین الذی ، بأحرفه یظهر المضمر.»
انسان کامل به اعتبار اینکه از مرتبه خلافتش تربیت عالم می کند مظهر جامع
اسما وصفات الهیه و مرآت هویت اوست ، پس به این اعتبار ربٌ است وبه اعتبار
آنکه او نیز مربوب ذات الهی است و موصوف به صفت عبودیت است ، عبد می باشد ،
پس انسان صورتش جسمانی و معنایش روحانی است ، جسمش از عالم خلق است و روحش از عالم امر ، بنابراین درمان در خود ما است
شاید کلام امیر مومنان علی ع اشارتی باشد به سیستم دنسروخ یا شاهکار آفرینش که به دستور
خالق هستی و اگر او را درست بشناسیم سبب وقوع پدیده درمان در انسان و حیوان خواهد بود.
چه بسا پروفسور عزیزمان نیز این روش را از پرندگان آمو ختند و تا از دست دادن کلیه ها
که اکنون به برکت استفاده صحیح از همین سیستم به خوبی ودقت ساعت برایشان عمل می نماید
داستان اموزشی خود را به فراموشی سپرده بودند . پرفسور خوبم داستان شما داستانی بسیار (دنباله در زیر توصیه در روبرو است)-
(( دنباله گزارش مریض از ستوئن مقابل ))

شیرین و اموزنده بود که گل لبخند را برلبان خواننده اش شکوفا می نمود و اکنون بسیار خرسندم
که شما و بیمارانتان را با نشاط ، سالم و تندرست می یابم. وسلامت کامل خود را در مرتبه
اول مرهون لطف خدا و در مراتب بعدی مرهون مطالعات علمی و گسترده جنابعالی و قدم به قدم
همراهی تان با بیمار می دانم. بیمارانی که گاهی صبوری خود راازدست می دهند و علاوه بر
اغذیه توصیه شده از سوی شما نیازمند همدلی و همراهی شما و خانواده اشان خواهند بود.
اکنون به حول وقوه الهی خالق هستی را ثنا می گوئیم که باعث شد با استفاده از روش شما
سلول های بدن پاکسازی ، نو سازی جوان سازی شده و باز به برکت همین سیستم اکنون سیستم
خود ایمنی [ سیستم دنسروخ بدن ] غذه پروانه ای شکل و حیاتی بدن یا همان غده تیروئید
را به عنوان غده اصلی بدن وعضوی از خود شناسایی کند نه اینکه به دلیل نقص اکتسابی ناشی
از مصرف نادرست مواد غذایی و تاثیرات محیطی و بعضا روانی آن را عضوی اضافه دانسته و
درراستای حذف او از بدن سلول ها را تخریب نماید.. خدا را صد هزار مرتبه شکر در تاریخ
شانزدهم تیرماه وقتی برای تفسیر ازمایشات تخصصی تیروئید به سوی ازمایشگاه روانه شدم
پزشک مسئول ازمایشگاه بارویی گشاده و به گرمی از من استقبال نموده و در پاسخ سوالم
که پرسیده بودم عملکرد غده تیروئید را چگونه ارزیابی می نمایند فرمودند عملکرد
غده شما بسیار عالی است و عالی تر از آن نمی توانست نمود نماید.
باخشنودی بسیار تشکر نموده و مسیر از مایشگاه تا منزل را در مثال پرواز نموده
تا برگ سلامت را به دستان خانواده ام بسپارم. در تاریخ 24 تیرماه وقتی برگ
ازمایشات رابه دکتر ابراهیمی مسئول معاینات دکتر محمدرضا میرزایی عزیز فوق تخصص غدد
و متابولیسم سپردم ایشان درکمال ناباوری فرمودند به ظاهر ازمایشات شما بسیار عالی
است وسوالات متعددی در خصوص این روش ازمن پرسیدند که من نیز تا حدی که معلوماتم اجازه می داد
با خرسندی بسیار ناشی از بهبود عملکرد غده تیروئید و نه بهبود ظاهری بلکه سلامتی واقعی
پاسخ دکتر راداده و پس ازان منتظر شدم تا پزشک اصلی و محبوب مان دکتر محمدرضا میرزایی
نیز مرا ویزیت نمایند. وقتی برگ ازمایشات را به دست ایشان دادم این پزشک دوست داشتنی
با یاد آوری گذشته فرمودند دخترم پزشک شما پرفسور خرسند چه درمانی درخصوص کم کاری تیروئید
به شما پیشنهاد داده اند که اینگونه عالی شده اید؟ وبدون نیاز به مصرف دارو از سلامت جسمانی
و روحانی برخوردار شده اید فرمودند جای بسی شگفتی ست که کسی اینگونه و با این سرعت بهبودی حاصل نماید
وعلاوه بربهبودی عوارضی از قطع مصرف دارو نیز در او مشاهده نشود.
و در تاریخ 19/04/1393 خورشیدی برای انجام سونوگرافی از لگن و رحم و تخمدانها
ونیز کلیتین و مجاری ادراری به مرکز تصویر برداری ارین ویکی از معتبرترین مراکز
تصویرنگاری مراجعه نمودم. پزشک عالی رتبه سونوگرافی دکتر تقی میرفندرسکی در اولین
چرخش دستگاه برروی تخمدان سمت راست مانیتورینگ رابه سمت من پیش کشیده وفرمودند کیستی
در تخمدان راست من مشاهده می نمایند و من مایوس ازاینکه مبادا در بیماری PCOS به درمان
ایده ال نرسیده باشم به شرح ما وقع ماجرا ی بیماری ام از سال 88 پرداختم و پس ازاینکه لب
از سخن برچیدم ایشان فرمودند دختر خوبم بیماری شما به طور کامل شفا یافته است و علت وقوع
کیست آن هم کیستی نه چندان بزرگ در تخمدان راست به دلیل وقوع دگابس و شفای کامل شما
از بیماری ست و نه چیز دیگر که البته باید کیست راهم به طور کامل حذف نماییم و من در
کمال ناباوری و خرسند از شفا یافتنم از ایشان درخواست نمودم تا وضعیت مثانه را بررسی نمایند
زیرا یقین داشتم به احتمال قطع به یقین دگابس در مثانه نیز اتفاق افتاده و سیستم خودایمنی بدن
[ دنسروخ ] مرا از افتادگی مثانه رهایی بخشیده است و پزشک با مشاهده مثانه اعلام نمود وضعیت مثانه
عالی وطبیعی است ووقتی به ایشان گفتم پیش ازاین دچار افتادگی مثانه بوده ام در درجه اول افتادگی مثانه
رابه زایمان نسبت داده وفرمودند شاید تشخیص همکار ما اشتباه بوده است و سپس فرمودند با احتمال اینکه
شما دچار افتادگی مثانه هم بوده باشید باید بگویم که اکنون به حول و قوه الهی و خدا را صد هزار مرتبه
شکر وضعیت شما بهبود یافته است و به سلامتی کامل نائل آمدید. و من ازاین موضوع بسی شادمان بوده وسلامتی ام
را اول به لطف خدا وثانیا به دقت نظر جنابعالی در انتخاب شیوه درمانی و تاثیر گذاری روش چنابعالی نسبت می دهم.
اما پروفسور عزیزم تنها موضوعی که باعث دل ازردگی ام شده فقط وفقط دو کیستی است که در کلیتین گزارش شده
و نیز وجود بین 2-3 سنگ ریز در کلیه . جناب دکتر میرزایی به بنده اعلام نمودند چنانچه کیست ها درمان نشوند
به دلیل وجود سابقه ژنتیکی و ارثی احتمال ابتلا به کلیه های پلی کیستیک در من هست. وچنانچه سنگ های ریز دفع نشوند
و درکلیتین باقی بمانند احتمال اینکه به مرور زمان بزرگ شده و ازار دهنده شوند وجود دارد. والبته دکتر عزیزمان
به من این اطمینان خاطر را دادند که انشاالله تحت نظر جنابعالی و با روش شما بدون نیاز به هیچ گونه دارویی هم کیست
کلیه برطرف شده و هم سنگ ها شکسته و از طریق مجاری ادراری و به شیوه ای کاملا طبیعی دفع شوند و من نیز برای ایشان
شرح بیماری شما را دادم و نیز شرح دیالیزی های شفا یافته در روش شما و به خود وایشان اطمینان دادم که انشاالله در
سری بعدی ویزیت با دکتر میرزایی عزیز کلیه ها نیز به طور کامل پاکسازی نوسازی و جوانسازی شده اند. دراخر دکتر
محمدرضا میرزایی عزیز به ما ابلاغ فرمودند که بر شما درود وسپاس ویژه فرستیم. وبه شما خسته نباشید حقیقی بگوئیم.
ومن در پایان ساعت ویزیت ازایشان خواستم به دلیل اشتیاق فراوان و نیز به دلیل وجدان کاری که ازایشان سراغ داشتم
به تحصیل دردانشکده غذا درمانی جنابعالی پرداخته و خود را بیمه دنیا و عقبی نموده تا با معلوماتی فراوان تر از
بیش و با هیجانی شیرین و دو چندان به معالجه بیماران خود بپردازند وایشان نیز بارویی باز از پیشنهادم استقبال نمودند.
در جبران کسری ویتامین دی 3 نیز باید بگویم ویتامین لازم بدن من از 3.2 به 5/13 تغییر یافت هرچند
هنوز طبق نظر دکتر میرزایی عزیزمان پایین گزارششده اما بهتر از قبل بود و ایشان به من فرمودند
به احتمال قوی جنابعالی چاره ای برای جبران آن اندیشیده اید و من متن پیام شما را که فرموده بودید
حیوانات از مکمل استفاده نمی نمایند اما درعین حال استخوان بندی قوی دارند به ایشان ابلاغ نمودم.
وایشان با خنده پاسخ دادند من با نظر ایشان موافقم اما انسان اگر مثل حیوانات ازاد در طبیعت بود
به هیچ عنوان با کسری هیچ چیز مواجه نمی شد به من فرمودند از شما بپرسم ایا اگرهمان پرنده یا حیوان
را در قفسی زندانی نماییم و چرخه طبیعی زندگی ذاتی او را متوقف نمائیم ایا باز هم بدن او کسری پروتئین ها
و ویتامین ها واملاح معدنی لازم را برایش جبران خواهد نمود یا بیمارخواهد شد؟ ایشان به من اعلام نمودند
انسان پرنده ای است که اسیر قفس های آپارتمان و برج های به ظاهر زیباست و خود را ازنعمت افتاب محروم
نموده است. و حتی نسبت امام وامامزاده به شما دادند که برایم بسی جالب بود و پاسخی برایشان داشتم
مبنی براینکه تنها معصوم باعث شفای بیماری نیست بلکه بنده پاک طینت وشیعه معصوم خصوص شیعه علی بن موسی
الرضا اگر به معصوم اعتماد نموده خود رابه دستان پرمهر خداوند بسپارد به احتمال قوی هم درمان در نهاد
او حاصل شده و هم به لطف خداوند میتواند سایر بیماران راشفا بخشد
نفسش مسیحایی ودستانش بیضایی شود.
پروفسور خوبم امید است در روز جمعه یا شنبه گزارش کاملی از وضع وحالم مبنی بر الگوی گزارش نویسی شما برایتان ارسال نمایم.
با تشکر فراوان از جنابعالی و به امیددیدار شما و سیمای عزیزمان درایران
یاعلی مدد و خدا نگهدار
با تشکر فراوان از توچه شما سیما جان

_____________________________________

توصیه به مریض 18-07-2014

با درود
گزارش مفصل و خوب شمارا خواندم، از اینکه توانستید با پشتکار و اجرای دقیق توصیه های ما، نتایج مهمی را
بدست اورید که در هیچ روش دیگر میسر نبوده است، خوشحالم

در مورد بیماری سرطان دوستتان که متاسفانه با عمل جراحی ناقص شده است و با شیمی درمانی
سلولهای زیادی را از دست داده است که در روش من، نه نیاز به کشتن سلول بود، و نه نیاز به عمل جراحی ناقص ساز، بلکه بدون انجام این دوکار، زودتر هم خوبش میکردیم
امروزه درمان انواع سرطان، که دنیا در آن درمانده است و هرسال ملیونها نفر را میکشد، برای ما از درمان سرماخوردگی هم آسانتر شده است، « طب دنسروخ » ما اصولا افق تازه ئی به شناخت بیماریها و درمان آنها دارد

در مورد دوست شما که دیر مارا پیدا کردند و خودرا ناقص کرده است، کاریست که شده و تاسف هم فایده ندارد

اصولا غذادرمانی به روش « طب دنسروخ » چون ضرری ندارد که کسی را نگران کند، لذا من معتقدم که هرکس چه سالم و چه کسی که از وضعیت فعلی خودش ناراضی است
و بیمار میباشد بهتر است این راه و بی ضرر و پرفایده روش ما « طب دنسروخ » را تجربه کند در تمامی
مواقع مثل شما همه خوشحال شده اند و انشالله ایشان هم خوشحال خواهد شد و از شما هم سپاسگزار خواهند شد. انشالله
و افرادا بظاهر ساده هم که این روش را برای دوهفته طی کنند از سکته قلبی و از سکته مغزی و از بیماریهای عروق پیشگیری میکنند، پس کسانی که در خانواده شان از این بیماران بوده، فرصت را نباید از دست دهند و دوهفته ئی به روش ما اقدام به « ســمـزدائی » کنند و زندگی و طول عمر خودرا بیمه نمایند

در ضمن ما دانش پژوه دکتر، که پیش ما « طب دنسروخ » را میآموزند، زیاد داریم، جناب دکتر که فرمودید علاقمند شده اند هم میتوانند در رشته « فوق تخصص غذادرمانی دنسروخ » ثبت نام کنند و بطور انترنتی و از راه دور آموزش ببینند، اطلاعات بیشتر را در وبسایت و زیر عنوان « پذیرش دانشجو» بخوانید.

در مورد خود شما هم، هر وقت در آینده احساس کردید، هنوز به کنترل غذائی بیشتر نیاز دارید که زیر نظر باشید، میتوانید تماس بگیرید زیرا ممکن است و حتما در بدن و در لایه های زیرین « سم »
و « عفونت » پنهان است و باید با تلاش بیشتر حول دو محور انهارا هم بیرون بکشید و فرصت دهید و تلاش کنید در شما« دگابس » رخ دهد درمان اساسی شوید
و هرگاه به سلامتی کامل رسیدید و در گزارش ارسالی انرا اعلان کردید انوقت به مرحله « تطبیق » شمارا میبرم و طوری شمارا بسمت غذاهای گرم
و پخته میبرم که این بیماریها مجددا برنگردند و انشالله برای همیشه سالم بمانید.

لذا تا ده روز دیگر در آخرین توصیه من باشید و ادامه دهید و فقط وقتی تحمل دگابس را نداشتید از « نسخه اوقات اضطراری که داده ام استفاده کنید و در صورت تحمل، هرگز نخورید و تلاش در درمان با خودداری از برخی غذاها بکنید.
عکسی از خود و فامیل و آن دکتر، هم بفرستید
موفق باشید - خورسند

-
=
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

HomePageصفحه اصلی

تـــــوجـــــه:
CL1.gif

khorsand@khorsand.org