/d314ahoo - 2015-05-17 15:34 PM *
    Zan.jpg Darad.jpg
  d314ahoo   کد پرونده
بیماریها و مشکلات:
/-چاق/ بیماری شدید « خروپف » شبانه که شوهرم را عذاب میدهدو من شدیدا از این موضوع در رنج هستم/ درد گردن و زانو وکمر دارم و خیلی زود عصبانی میشوم ولی برای هیچ کدام از اینها با شما تماس نگرفتم ./ به خاطر چاقی . شدیدا ناراحت و عصبی هستم که نمیتونم رژیم بگیرم چندین بار رژیم گرفتم و خوب هم لاغر شدم ولی چون به اون چیزی که خواستم نرسیدم ول کردم وبدتر از پیش شدم و احساس میکنم هر دردی که دارم از چاقیمه و اصلا هم دوست ندارم این اضافه وزنم رو در مدت طولانی از دست بدم./ افت فشار خون/ موی سر بد / سرگیچه/ پوست تیره /دارو خوار / کم خونی / کمبود آهن/دندانهای عفونی و بد-/
   


    گزارش به مردم 29-07-2015

مقاله ای با موضوع « همگام با تفکر خورسند » ی


Bahram1.png
با درود خدمت استاد خورسند و سیما جان

از:آهـو
با کد پرونده: d314ahoo

سالهای زیادی بود که افسوس گذشته را میخوردم، و چاره ئی جز غصه خوردن نداشتم، تا روزگار بر من دری از درهای غیبی باز کرد و منهم از شفایافتگان « طب دنسروخ » خرسند عزیز شدم و نا باورانه به آرزوهای دست نیافتنیم رسیدم، و از روی خوشحالی، شوهرم و دوستانم را هم به این راه سلامتی بخش « طب دنسروخ »، راهنمائی کردم

من دختری درشت استخوان ولی لاغر با چشمانی درشت و بینی خوش فرم و هیکلی به تمام معنا خوب بودم (تا سال 1380)وزنم 58 کیلو بود بیشترین تفریحی که داشتم
روزانه 3 ساعت رقص جلوی آینه ی تمام قد بود طوری که عرق از سر و صورتم میبارید این کار را بعد از ظهر بلافاصله بعد از اینکه از سر کار میامدم انجام میدادم
و این به من انرژی میداد ولی خسته نمیشدم. علارغم غذای زیادی که میخوردم شبها خواب خوبی داشتم :آرام و بیصدا و بدون استرس.مثل فنر کارهامو انجام میدادم و هیچگونه تنبلی نداشتم.


2سال بعد وارد زندگی جدیدی شدم و مستقل تر وشادتر از قبل به زندگیم ادامه دادم با این تفاوت که بنا به دلایلی دیگه سر کار نرفتم و رقص هر روزم تبدیل شد به خواب 2 ساعته ی بعد از ظهری.
همینطور بدون توجه به سلامتیم، روزها طی شد تا سال 1389 و من در این تاریخ دو بچه ی خشگل داشتم که سر حاملگی هر کدامشان نصفی از سلامتی و زیبایی خودم رو باخته بودم .
چون وزن تولد هر دوی آنها 5 کیلو بود من بیش از اندازه اضافه وزن پیدا کرده بودم و بعد از زایمان دومم شده بودم:98 کیلو!!!! سایز پام از 38 به 41 رسید!
شکل بینیم بزرگ و کوفته ای !!بخاطر پف صورت و بینیم دیگه چشمام درشتی و جذابیت قبل رو نداشتن! اون کسیکه موقع خواب به زنده بودنش شک میشد الان با صدای بلند « خر وپف » خودم هم از خواب بلند میشدم و چه برسد بر همسر عزیزم که چه عذابی از « خر و پف » های من میکشید!! گاهی هم همسرم مرا به بهانه ی درست کردن زیر سرم بیدار میکرد و همزمان با خر و پفم، احساس خفگی شدید هم در گلوم منو بیدار میکرد !


بلاخره:عزیزان از بزرگتر و شیرین تر شدن بچه ها نمیتونستم لذت کامل ببرم چونکه حواسم پیش اندام و زیبایی و سلامتی خودم هم بود و چون چند باری هم رژیم لاغری گرفته در روشهای گوناگون دیگر و نتیجه ای نگرفتم افسرده میشدم و این مریضی کم کم داشت در من شکل میگرفت : تا اینکه:


(در کل زندگیم چه موقعی که سالم بودم و چه وقتی که سلامتیم رو تا حدودی از دست داده بودم دارای تفکرات خاصی بودم که خلاصش این بود که:
من اعتقاد دارم هر چه که از مرحله ی آرزو در دل انسان بالاتر رفت و به مرحله ی یقین رسید با انرژی بسیاری همراهه که همین انرژی باعث میشه اون اندیشه ای که توی ذهنت سالها پرورشش دادی ایدفعه اون تو رو پیدا کنه و در زندگیت جا بگیره :ساده اش اینکه:
اگه واقعا به موضوعی متمرکز بشی بهش میرسی و من موضوعی که سالها در ذهنم پروراندم این بود که :
حتما یه رازی هست که انسان ازش بیخبره و با یافتن اون میتونه به عمرش اضافه کنه و از اینهمه بیماری های گوناگون و رو به رشد دور باشه


واقعیت اینه که همش از مرگ در دوران جوانی میترسیدم هم برای خودم و هم برای اطرافیانم و اینکه چرا اینهمه جوان بخاطر سکته ها و سرطانها میمیرن ) در تاریخ 1394/02/28 بینش و تغییری بزرگ در زندگی من روی داد، که هرگز فراموش نمیکنم و همواره از خدای خودم شاکرم که مرا با چنین رخدادی مواجه کرد:


زن داییم خونمون مهمان ما بود( در ان تاریخ وزن من :96 کیلو) و خدمت کار برای کارهای روزانه ام کار میکرد، متوجه شدم که هر پذیرایی که از زن دائیم میشد از خوردنش ممانعت کرد و وقتی علت رو پرسیدیم :
از تفکر بی همتای دکتر خورسند حرف زد که برای اولین باز بگوشم میخورد!! اون داشت با اطرافیان من در مورد این روش لاغری در « طب دنسروخ » خورسند صحبت میکرد ولی من در ذهنم آنقدر خوشحال بودم که بلاخره مهر تاییدی پیدا کرده بودم
بر همه ی تفکراتی که در موردقابل دسترس بودن سلامتی انسانها داشتم. اونها از درمان همه گونه بیماریهای شناخته شده و ناشناخته و از جمله چاقی زو فربی و.... دیگه حرف میزدند و من از دریچه ای نگاه میکردم که انگار به آشنای چندین ساله ی خودم گوش میدادم :
از همان تاریخی که قید کردم همگام با این اندیشه ی مقدس دارم قدم بر میدارم تا الان که تاریخ 1394/05/06 (28-07-2015)هست و من دوست دارم فریاد های خودم خوشحالیم را به گوش همه ی شماهایی برسونم، راه خورسند بهترین است و لاقید بودن در تغذیه خود که داریم با یک دهان ودو دستی که در اختیار داریم تمامی بیماریها را وارد بدنمان میکنیم :


با اینکه دانایی مطلق به ما 2 چشم و 2 گوش و نصفش دهان !!عطا فرموده:ولی ماها بیشتر وقت روزانه مان صرف مشغول بودن با دهانه و درصد کمی میبینیم و میشنویم .
میدونم بارها شنیدیم که دیدن و نگاه کردن دو مقوله ی جدا از همه ولی این موضوع تنها موضوعی هست که میتونه در سرنوشت هر انسان تعیین کننده باشه:اینکه آیا چیزی که نگاهش میکنیم رو میبینیم؟؟؟؟
چیزی که گوش میدیم رو میشنویم؟؟؟؟؟


و من در همان تاریخی که قید کردم دیدم و شنیدم :و ازخالق مهربانم و انرزی بی منتهای خودم و تفکر بی همتا پروفسور خورسند و زحمات سیما جان در این راه بینهایت تشکر میکنم :
البته فکر میکنم (بینهایت کلمه ای است کلیشه ای که برای به جا آوردن وظیفه بکار میرود )من تشکر خودم رو به تعداد تمام بیماریهایی ابراز میدارم که سالانه در دنیا بخاطر جهل انسانها تولید میشود


و عمق قدر دانی من به عمق سلامتی هر کسی است که با بخطر افتادن آن متوجهش خواهد شد.

وضعیت الان من:بعد از 65 روز همگامی با این تفکر:

1-خر و پف ندارم.

2- 16 کیلو لاغر شدم ( البته نه لاغری که ضعیف شوم بلکه فقط « سم » و « عفونت » و « کثافات » بدنم را دفع کردم و لاغری را توام با سلامتی و تمیز تن و پوست و .... بدست اوردم که « طب دنسروخ » بهترین راه لاغری را نصیب انسان میکند

3- غب غب زیر چونم از بین رفته و صورتم زیبا شده

4- زرنگ و چابک شدم که قبلا نبودمو کارهامو بیشتر از کارگر ولی حالا خودم انجام میدهم .

5-وضعیت پریود های ماهانم بسیار بسیار بهتر از گذشته شده ، و احساس خاص جوانی در من دوباره رشد کرده و خوشحالم

6-سایز پام 1 شماره کوچک شده .

7 -گرفتگی گلو موقع نصف شب ندارم و خطر مرگ را از من دور کرده

8-نصف شکمم آب شده و انشالا نصف دیگر هم بزودی آب خواهم کرد

وظیفه خودم میدانم که هرکس از هموطنان عزیزم بخواهد درباره تجربه عملی ام در « طب دنسروخ » خورسند، از من بداند، همه گونه پاسخگو هستم

مواظب سلامتی خود باشید:

آرزو از آهوان پرواز اردبیل
:شماره ی تماس:04533256006
و ایمیل: ahuan.parvaz@chmail.ir